“Буковинський Фенікс” 11 листопада

11:00 Театральний воркшоп для молоді: Імпровізація
Цей воркшоп присвячений вивченню основ сценічної роботи, таких як довір’я в групі чи освоєння власного тіла в ігровій формі. Ще однією частиною воркшопу буде з’ясування, як музику можна використовувати для пошуку ролі.

Найважливішим інструментом актора є концентрація. В його ролі на сцені існує лише ситуація. Ніщо не може відволікати, він рухається виключно всередині своєї історії та грає й імпровізує з персонажами, що з ним зустрічаються. Деякі методи будуть опрацьовані в ігровій формі, щоб підтримати концентрацію, підсилити почуття та зробити сильнішим.

Як ми це робитимемо: освоєння тіла; рухи тіла в просторі, в групі, під музику; рух та вираження через імпровізацію; хореографічна/тематична робота з імпровізацією.

 

16:30 Вистава “Casting” (“Кастинг”)       

В обробці Ізольди Кобец

Комедія дель-арте (з італійської – “комедія майстерності”, під час якої грі акторів властиве перебільшення, широкі жести, що часто бувають  гротескними. На основі сцен та монологів із п’єс “Слуга двох господарів”, “Літній відпочинок” та “Брехун” театр “Буковиньский Фенікс” хоче продемонструвати, що творчість Голдоні актуальна і досі.  

19:00 Вистава “Papierblumen”

за Егоном Вольффом

Темою п’єси є руйнація. Систематична руйнація квартири, психологічна руйнація впорядкованого світу  героїні. Завіса падає на груду зруйнованих речей. Тільки кілька великих паперових квітів видніються в запустінні…

 

Київ
Київський Коледж зв’язку вул. Леонтовича, 11