НОВЕ НІМЕЦЬКЕ КІНО – Кінофестиваль 2016

Neues Deutsches Kino
© Goethe-Institut Ukraine

В шести українських містах  гдядачам продемонструється добірка найновіших премійованих фільмів. В Києві режисер Лутц Даммбек представить свою стрічку Overgames, відзначену премією документального кіно від Goethe-Institut. Також фестиваль утворює платформу для обміну думками з питань німецько-українського спільного кіновиробництва.

Goethe-Institut проводить в рамках «Тижнів Німеччини в Україні» фестиваль «Нове німецьке кіно». Українському глядачеві пропонується добірка найкращих повнометражних фільмів, що здобули в минулому році у Німеччині численні премії, а також колекція короткометражних стрічок, куди увійшли як дебюти режисерів-початківців, так і анімаційні стрічки відомих німецьких студій. У Києві також пройде ретроспектива короткометражних фільмів Сергія Лозниці – українського режисера, який з 2001 року мешкає в Берліні.

Гість фестивалю, режисер з Німеччини Лутц Даммбек представить у Києві свій останній фільм Overgames, що здобув широке визнання і був відзначений на фестивалі документального кіно у Ляйпцігу DOK Leipzig 2015 року премією Goethe-Institut за найкращий документальний фільм. Після кінопоказу відбудеться розмова режисера з глядачами.

У рамках фестивалю відбудеться зустріч фахівців кіногалузей Німеччини та України з питань німецько-української копродукції, яка пройде в Києві з метою сприяння  розвитку співпраці між двома країнами.

У співпраці з компанією «Артхаус Трафік»

ПРОГРАМА ПОКАЗІВ  (детальніше на: https://www.goethe.de/ins/ua/uk/)

vorfuerungstermine1