Програма у Києві

ДАТА ЧАС ПОДІЯ МІСЦЕ
22.10. – 22.11.

Пряме
включення

щовівторка та
щоп’ятниці

12:00-13:00

Радіомарафон на “Стильному радіо Перець ФМ”
Кожен з вас, хто під час радіомарафону дасть правильні відповіді на запитання про Німеччину, зможе взяти участь у розіграші головного призу 22-го листопада та виграти поїздку до Берліна.
Бажаємо вам провести гарно час та повеселитися! Нехай щастить!
Оганізатор: Громадська організація „Фундація прав людини”
Партнер: Стильное радио Перець ФМ

 

http://perec.fm/

04.11.

Вхід вільний 
Обов’язкова реєстрація за посиланням до 01.11.2019  або за електронною адресою: office.kiev@kas.de

Обов’язкова реєстрація перед фільмом 04.11.2019 

 

 

18:30-21:00 Прем’єрний показ фільму “Das schweigende Klassenzimmer/The silent revolution” Ларса Крауме. 
Вперше в Україні до 30-річчя падіння Берлінського муру в рамках Тижнів Німмечини в Україні, Фонд Конрада Аденауера запрошує на прем’єрний показ політичної драми від режисера фільму “Держава проти Фрітца Бауера”.
Фільм заснований на реальних подіях. Демонструється мовою оригіналу-німецькою, субтитри-англійською. 
Коли випускники середньої школи Тео і Курт повертаються із Західного Берліна до НДР у 1956 році, вони розповідають шокуючі новини про побачені кадри жорстоко придушеного народного повстання в Угорщині. Учні вирішують вшанувати жертв придушеного повстання маленьким людським жестом – хвилиною мовчання на уроці історії. 
Втім, учні зовсім недооцінили наслідки своїх дій: у пошуках відповідальних голів за хвилину мовчання, державний апарат та штазі вдаються до всіх методів: шантаж, допити, підозри, навіть загрози. Чи зможе клас втриматися разом, або хтось перший зламається під величезним тиском?
Організатор: Фонд Конрада Аденауера в Україні

 

https://www.facebook.com/events/1002070773469284/

 

Кінотеатр Оскар, ТРЦ Гуллівер, Спортивна площа,1а
5.11.

Вхід вільний за попередньої реєстрації

16:00-18:00 Дискусія: Геть стіну!
Які стіни розділяють українське суспільство? Як можна подолати ці стіни? І яку роль відіграють ЗМІ в цьому процесі? Журналісти обговорять ці питання зі своїми читачами та іншими зацікавленими гостями в рамках неформальної редакційної зустрічі. Під час заходу публіка також ознайомиться з результатами українсько-німецького медіапроекту “Геть стіну – ми будуємо мости взаєморозуміння”. Учасники проекту та медіа-тренери розкажуть про те, які соціальні бар’єри вони могли б дослідити, описати, творчо візуалізувати та врешті подолати.Організатор: Gazeta.ua
Партнер:
nost (Берлін)

Детальніше у Facebook

 

Бізнес-центр “Silver Centre
Бульвар Вацлава Гавела 4
06.11. – 09.11.

Вхід вільний, за умови попередньої реєстрації до 3 листопада включно:

bit.ly/2nKl4jy

10:00 – 18:00 Виставка на тему “Освіта дорослих в переломні часи: німецько-український досвід”
Виставка фоторобіт, присвячена ролі німецького та українського громадянського суспільства в переломних подіях та ролі освіти дорослих в подоланні їх наслідків.
Організатори: Українська асоціація освіти дорослих, Представництво DVV International в Україні, Національний музей історії України

Детальніше у Facebook

 

Національний музей історії України, вул. Володимирська, 2, поверх 4
06.11.

Вхід вільний, за умови попередньої реєстрації до 3 листопада включно:

bit.ly/2nKl4jy

10:00 – 14:00 Публічна дискусія на темуОсвіта дорослих в переломні часи: німецькоукраїнський досвід
Обговорення у форматі панельної дискусії внеску німецьких народних університетів та українських провайдерів неформальної освіти дорослих у просуванні та зміцненні демократії, верховенства права та громадянської активності, а також паралелі в усвідомленні минулого через освіту дорослих
Організатори: Українська асоціація освіти дорослих, Представництво DVV International в Україні, Національний музей історії України

Детальніше у Facebook

 

Національний музей історії України, вул. Володимирська, 2, поверх 4
06.11. – 11.11.

Вхід вільний

Відкриття експозиції i громадське обговорення 06.11.2019 15.30

Відповідно до графіку роботи Університету

Виставка «Моя Україна: біль і надія»
06 листопада о 15.30 – відкриття експозиції та громадське обговорення цінностей та сучасних проблем українського суспільства на основі представлених художніх робіт.
На виставці представлені роботи 16 молодих художників – учасників арт-резиденції Фонду Ганса Зайделя. Проект мав на меті дослідити, як молоді художники сприймають «нову» Україну – самостійну, проєвропейську, але одночасно й ту, що перебуває у стані військового конфлікту на Сході країни та стикається з безліччю інших викликів. Своїми роботами молоді художники ставлять багато суперечливих питань про стан і розвиток українського суспільства.
Результати роботи молодих художників дійсно вражають: 32 художні роботи були об’єднані в цілісну виставку, яка вже декілька разів експонувалась в Україні, а також в Німеччині та за ініціативи найбільшого Центру надання адміністративних послуг м. Києва була розміщена в його стінах на постійній основі.
Організатори: Представництво Фонду Ганса Зайделя в Україні
Партнери: Інституту міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка

 

Інститут міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка (фойє), вул. Ю. Іллєнка (Мельникова), 36/1
08.11.

Вхід вільний

Обов’язкова реєстрація до 31.10 

16:30-21:00

Реєстрація о 16:30, початок о 17:00.

Дискусія “Музика, що руйнує стіни”
Минуло 30 років відколи жителям Східної Німеччини вдалося вибороти свою свободу. Відхід від системи вже почав проявлятися роками раніше в молодіжній культурі “
Blueserszene” (досл. «Середовище блюзерів», пост-гіппі).
Запрошуємо вас взяти участь у дискусії “Музика, що руйнує стіни” у незвичайному місці: домі Спільноти Бьорнерів України – ПК “Куренівка”
Дізнайтеся, яку роль відігравала музика в процесі розпаду НДР. Подискутуйте з нами про зв’язок мистецтва та політичних змін. Відкрийте для себе місце радикального художнього саморозвитку в Києві. І відсвяткуйте з нами 30 років свободи з музикою, танцями, їжею та напоями.
Захопіть з собою свої смартфони та будьте готові до сюрпризів!
Організатори: Представництво “Фонду Фрідріха Науманна за Свободу” в Україні та Білорусі
Партнери: Посольство Німеччини, ГО “Спільнота Бьорнерів України”

 

Палац Культури “Куренівка” вул. Костянтинівська, 73,

Карта: https://goo.gl/maps/QeigTDo56okvZqFGA

08.11. – 15.12.

Вхід вільний

 12:00-20:00 Геніальні дилетанти: субкультура 1980х років у Німеччині
Виставка представляє зразки сучасного розвитку в мистецтві, кіно, моді та дизайні. Завдяки фільмам з серіями інтерв’ю, відео- та фотоматеріалам, звуковим доріжкам, журналам, плакатам тощо ця виставка являє собою найширшу презентацію німецької субкультури 1980-х рр. XX cт. Виставка набуває особливого значення, завдяки її тематичному поєднанню з показом розвитку субкультур у мистецькому середовищі 80-х рр. в Україні. У програмі виставки – подіумна дискусія за участі музиканта Олександра Піпи, кураторки Лесі Заяць, художника Іллі Чичкана. Заплановано покази німецьких і українських стрічок, що відображають культурні тенденції 80х рр. у Німеччині та в Україні. Виставку супроводжує концертна програма за участю українського рок-гурту Traktor і виступ DJ Томаса Майнеке, одного з засновників колективу «Freiwillige Selbstkontrolle» (F.S.K.) та музична програма від Схеми.

Організатори: Goethe-Institut в Україні і Довженко центр у співпраці зі Cхема

https://www.facebook.com/events/693478914471397/

http://www.dovzhenkocentre.org/event/335/

https://www.goethe.de/ins/ua/uk/ver.cfm?fuseaction=events.detail&event_id=21683822

Довженко-центр

Васильківська, 1