Програма у Львові

ДАТА і ЧАС   ПОДІЯ   МІСЦЕ
15.11
середа
13:00
  Відкриття мистецького об’єкту – KuDU (“KulturDeutschlandUkraine“, укр. “КультураНімеччинаУкраїна”) – у м. Львів до 25 річниці дипломатичних відносин між Україною та Німеччиною.
Як символ спільної співпраці, допомоги та підтримки зі сторони Німеччини, ми хотіли створити мистецький об’єкт у формі лавки для сидіння у самому центрі Львова. Німеччина є країною, яка завжди закликає до діалогу та вирішення проблем завдяки конструктивним розмовам та дискусіям, тому об’єкт у формі лавки, на якому зустрічатимуться львів’яни та гості міста, стане найкращим символом взаємодії та дружніх відносин обох країн.
Цей проект було реалізовано за підтримки міста. Так, пан Юліан Чаплінський, головний архітектор міста, створив ескіз цього мистецького об’єкту, який знаходиться праворуч від Ратуші. Лавка має довжину у 4,5 метри та поєднує кольори прапорів обох країн, які символічно перетинаються посередині. Під час підготовки проекту нас консультувало GIZ міста Львова.

Організатори: Почесний консул Німеччини у Львові за підтримки Посольства Німеччини у Києві

пл.Ринок, 1
20.11
понеділок
16:00
  Виставка “Добропорядні і старанні люди…” (“Благочестивые и способные люди …”)
Німецькі поселення Бессарабії 1814-1940
Ілюстрації, тексти, документи, карти та діаграми ілюструють і документують 125-річну історію поселення німців у Бессарабії з часів поселення царем Олександром I (з 1814 р.) до виселення та переселення у 1940 р., а також описом сьогодення. Вони не лише демонструють зміну історії цієї групи, але і їхнє повсякденне життя та життя громади, їх економічну практику, їхню культуру та менталітет під впливом пієтизму, а також їх стосунки з іншими групами населення.

Організатори: Почесний консул Німеччини у Львові проф. Уте Шмідт

Український католицький університет
вул. Іларіона Свєнціцького, 17
21.11
вівторок
13:00
  Про що тобі це говорить? 
Опитування у школах з поглибленим вивченням німецької мови, можливо також студенти. З чим у Вас асоціюються слова: Україна, Німеччина, співпраця. Так ми отримаємо перелік слів, які відсортувавши можна креативно подати у пості у фейсбук сторінці Посольства.

Організатор: Почесний консул Німеччини у Львові

Бюро Почесного консула Німеччини у Львові
вул. Винниченка, 6