Виставка «Відчуй Культуру» у Харкові 21-26 жовтня 2016

“Відчуй Культуру” — це виставка, яка, у першу чергу, ознайомить незрячих людей і людей, охочих вивчити архітектуру в незвичний спосіб, з культурою та старовинними архітектурними пам’ятками різних країн. На виставці буде представлено 18 об’ємних моделей — точних копій визначних архітектурних споруд світу. Відвідувачі зможуть тактильно досліджувати ці моделі, попередньо отримавши дещо більше теоретичної інформації про експонати.

Відвідати виставку можна буде з 21 по 26 жовтня, з 10:00 до 18:00, у приміщенні Літературного музею в місті Харків.

feeltheculture

Паралельно з тактильним вивченням моделей відвідувачі матимуть змогу відчути аромати і послухати музику, властиву тій чи іншій культурі. Усі копії архітектурних пам’яток, надруковані на 3Д принтері за сприяння Гараж Хаб, мають високу якість і максимально точно відтворюють рельєфні особливості автентичної споруди.

Залучення відразу 3 органів чуттів дозволить не просто ознайомитися з культурами країн світу, але дозволить максимально повністю зануритися в атмосферу цих культур і відчути їх.  Архітектура всього світу протягом багатьох тисячоліть вбирала в себе найважливіші та найвизначніші події тієї чи іншої культури, нації. Традиції та історія відображались у найрізноманітніших формах, розмірах та творчих рішеннях в усіх куточках нашої величезної планети. Через великі розміри пам’яток культури та їх розташування майже неможливо ознайомитися та дослідити всі за короткий проміжок часу.

Наш захід допоможе поринути в чарівний світ архітектури, перейнятися її унікальністю та бездоганністю, доторкнутись до найвиразніших споруд всіх віків від фундаменту до дахів, дозволить відчути рельєфи стін та вікон, доторкнутись до вершини пірамід чи до облич статуй.

Приходьте насолодитися прекрасними історичними пам’ятками людства в мініатюрі!

Адреса музею: вул. Багалія, 6 ( метро “Пушкінська” або “Архітектора Бекетова”), телефон для довідок (067) 899 45 10 (зав. осв. відд. Ольга Черемська) та (050) 742 37 65 (Тарас Живокоренцев).  Виставка проводиться в рамках Тижнів Німеччини в Україні.

Відкриття – 20 жовтня о 18:00.

Вхід вільний!