fbpx

Про проєкт

Вже восьмий раз Посольство Німеччини в Києві, Генеральне консульство у Донецьку/офіс Дніпро та почесні консули у Львові, Одесі, Харкові та Чернівцях проводять Тижні Німеччини в Україні.

Мета Тижнів Німеччини з 3 по 23 жовтня полягає в тому, щоб зробити видимими по всій Україні німецьку активність і німецько-українську співпрацю. Реалізуються 40 проєктів різних німецьких та українських партнерських організацій у 17 містах України.

Після того, як минулого року Тижні Німеччини були присвячені падінню Берлінського муру, зараз увага зосереджена на 30-й річниці Німецької єдності: «Об’єднані в Європі – 30 років Німецької єдності» – тема пропонує відправні точки для історичного осмислення подій у Німеччині та Європі 30 років тому, а також для питання про те, яким чином суспільства сьогодні справляються з поділом і потрясіннями. Розмаїтими проєктами й акціями ми хочемо запросити громадськість обмінятися думками на такі теми, як свобода, демократія, солідарність, соціальні проблеми, розбіжність поглядів на власну історію, наслідки конфліктів і процеси примирення, включаючи відмінності та паралелі в українському й німецькому досвіді поділу.

На цьому вебсайті ви знайдете «знакові проєкти» цьогорічних Тижнів Німеччини, а також повну програму.

Слідкуйте за нами на Facebook, щоб отримати найсвіжішу інформацію про проєкти!

Поділитися: