Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH / Інтегрований розвиток міст в Україні ІІ

Майстерня міської мобільності

Дата: 5-9 жовтня

“ Дискусія «Шлях до школи: сталі рішення для безпеки дітей»: 5 жовтня 2021 р. 14:00 – 16:00 (мови: українська, німецька);  Сімейний квест екологічними способами пересування: 8 або 9 жовтня 2021 року, старт о 16:00;  Акція з тактичного урбанізму неподалік від Гімназії № 23 або іншої школи. Розробка і нанесення малюнку про безпеку руху і сталу мобільність на обраній локації: декілька днів залежно від погодних умов 5-9 жовтня 2021 року;  Перегляд фільмів на тематику міської мобільності та/або міського розвитку: 7-8 жовтня 2021 року в кінотеатрі ім. І. Я. Франка, декілька сеансів.”

Формат заходу: Житомир (офлайн та онлайн-стрім дискусії) Житомир, вул. Покровська, 6, громадський простір «Житомир 2030» (дискусія «Шлях до школи: сталі рішення для безпеки дітей») Територія неподалік від Гімназії № 23 або іншої школи (Акція з тактичного урбанізму) КП «Спеціалізований дитячий кінотеатр ім. І. Я. Франка» Житомирської міської ради/ громадський простір «Житомир 2030» (перегляд фільмів)

“У Житомирі відбудеться Майстерня міської мобільності в рамках Тижнів Німеччини в Україні! На учасників Майстерні протягом 5-9 жовтня 2021 року чекають змістовні та цікаві заходи, покликані популяризувати екологічно-чисті й безпечні способи пересувань. Зокрема, під час дискусії «Шлях до школи: сталі рішення для безпеки дітей» німецькі та українські експерти обговорять виклики, з якими стикаються звичайні школярі, дістаючись до школи, а також запропонують ефективні рішення, як зробити шлях до школи більш безпечним і комфортним. Звернути увагу на сталі способи пересування закликають організатори акції з тактичного урбанізму, у рамках якої учні та всі охочі зможуть долучитися до створення малюнку про безпеку руху і сталу мобільність біля однієї зі шкіл міста. Спробуйте альтернативні і екологічно-дружні способи пересування під час сімейного квесту та вигравайте коштовні призи! Крім того, усі бажаючі зможуть подивитися фільми на тематику міської мобільності та міського розвитку в кінотеатрі ім. І. Я. Франка. “

Посилання на сторінку в соцмережах: https://www.facebook.com/insek.ua

Хто може взяти участь: Вхід на дискусію – за запрошеннями; участь у квесті – за попередньою реєстрацією. Участь в акції з тактичного урбанізму, онлайн-стрімі дискусії на фейсбук-сторінці Житомирської міської ради та перегляді кінофільмів можуть взяти всі охочі, вхід вільний відповідно до вимог протиепідеміологічної безпеки.

https://www.giz.de/en/worldwide/82827.html

Мова заходу: Українська/Німецька

Поділитися: