Багатоденні події

Багатоденні події

03.10.-23.10. Твори майбутнє

⏰ цілодобово та 21.10. 19:00-22:00 📍 💻 online та 21.10. оффлайн у м. Львів, парк Культури

У Львові проєкти у співпраці із Німеччиною давно розпочали свій шлях, тому щоб пригадати минуле та освіжити теперішнє ми приготували для всіх зацікавлених тематичні подкасти, де ми відкриємо вам закулісся та розповімо разом із гостями про проекти – інтегрований розвиток, електромобільність, реставрація та енергоефективність та як співпраця з Німеччиною повпливала на розвиток цих тем у Львові. Після онлайн-подій ми перемістимось в один спальний район міста, де проведемо графіті-дні та у творчому форматі залишимо памятку про нашу діяльність у місті. А на завершення запросимо всіх у парк та розважимо наших глядачів показом фільмів, які зможуть краще розкрити теми проектів та розвіяти міфи.

Детальніше

👥 Для широкого загалу. Мова: 🇺🇦

05.10.-09.10 Майстерня міської мобільності

📍 м. Житомир, точні адреси та час початку у програмі подій, 💻 онлайн трансляція дискусії

Протягом 5-9 жовтня у Житомирі відбудеться Майстерня міської мобільності! На учасників Майстерні чекають інформативні та цікаві заходи, покликані популяризувати екологічно чисті й безпечні способи пересувань. Зокрема, під час дискусії «Шлях до школи: сталі рішення для безпеки дітей» німецькі та українські експерти обговорять виклики, з якими стикаються звичайні школярі, дістаючись до школи, а також запропонують ефективні рішення, як зробити шлях до школи більш безпечним і комфортним. Звернути увагу на сталі способи пересування закликають організатори акції з тактичного урбанізму, у рамках якої учні та всі охочі зможуть долучитися до створення малюнку про безпеку руху і сталу мобільність біля однієї зі шкіл міста.

Програма:

5.10. 14:00 – 16:00 «Шлях до школи: сталі рішення для безпеки дітей» (мови: українська, німецька), вул. Покровська, 6, громадський простір «Житомир 2030»

8.10 або 9.10 о 16:00: Сімейний квест екологічними способами пересування;

5-9.10: Акція з тактичного урбанізму неподалік від Гімназії № 23 або іншої школи. Розробка і нанесення малюнку про безпеку руху і сталу мобільність на обраній локації: декілька днів залежно від погодних умов;

7-8.10 Перегляд фільмів на тематику міської мобільності та/або міського розвитку в кінотеатрі ім. І. Я. Франка.

Спробуйте альтернативні і екологічно-дружні способи пересування під час сімейного квесту та вигравайте коштовні призи! Крім того, усі бажаючі зможуть подивитися фільми на тематику міської мобільності та міського розвитку в кінотеатрі ім. І. Я. Франка.

Детальніше

👥 Вхід на дискусію – за запрошеннями; участь у квесті – за попередньою реєстрацією. Участь в акції з тактичного урбанізму, онлайн-стрімі дискусії на сторінці Facebook Житомирської міської ради та перегляді кінофільмів можуть взяти всі охочі, вхід вільний відповідно до вимог протиепідеміологічної безпеки.

Мова: 🇩🇪 🇺🇦

11.10.-16.10. Зникаючі сліди. Фото-літературний семінар про культуру спогадів

⏰ 11.10.-16.10 (близько 8-9 годин) 📍 м. Київ, Великий конференц-зал Національної академії наук України, вул. Володимирська 55

Київ — це багатогранний у культурному відношенні мегаполіс. Українську столицю можна розглядати, як “архів під відкритим небом”, який постійно трансформується. Архів, який знаходиться під впливом змін та в процесі зникнення через навантаження новими інфраструктурами. Його зникаючі сліди можуть бути відображені на камері, увіковічені у текстах і, таким чином, вихоплені з минулого та забуття.

Учасники семінару мають знайти зникаючі сліди у зростаючому мегаполісі та сфотографувати їх. За допомогою експертів, учасники напишуть літературні тексти та підготовлять фотодокументацію. Отриманий матеріал буде опублікован у німецько-українському виданні.

Детальніше

👥 Для широкого загалу. Мова: 🇩🇪 🇺🇦

18.10.-19.11. 30 років трансформації та підходів до сталого просторового розвитку на місцевому рівні – український поступ та чого можна навчитися у Німеччини

⏰ 10:00-12:00 (5 подій, по одній на тиждень) 📍 💻 online та (за можливості) оффлайн у м. Вінниця, Хаб «Місто змістів», вул. Пушкіна, 11

Пропонуємо п’ять тематичних дискусій щодо аспектів просторового планування у німецькому та українському контекстах. Подія для усіх – від урбаністів з архітекторами до мам з дітьми, від жителів невеликих містечок до мегаполісів, від бебі-бумерів до зумерів. Для всіх тих, кому просто не комфортно перебувати в наших міських просторах, хто хоче зрозуміти причини такого стану і має намір це змінити.

Детальніше

👥 Для широкого загалу за попередньою реєстрацією. Мова: 🇩🇪 🇺🇦 🇬🇧

Поділитися: