Багатоденні події

Багатоденні події

26.09.-08.10. Інформаційна кампанія «Об’єднані історією» 

⏰ 12:00 📍 Ужгород, пл. Жупанатська, 15/4

«Об’єднані історією» – така назва є близька мультикультурним закарпатцям і стосується історичних відрізків, пов’язаних з утворенням німецьких поселень, розвитку німецької культури, сучасного життя німецьких нащадків на Закарпатті та різних аспектів мультикультурного співжиття двох народів. Адже саме в цій області України, зважаючи на історичні обставини, досі є німецькі села, діють культурні товариства, налагоджена співпраця з містами-побратимами Німеччини.

Детальніше

👥 ЗМІ, експерти. Мова: 🇺🇦

01.10.-20.10. Конкурс творчих робіт «Німеччина очима дітей»

📍 Полтава та прилеглі селищні ради

Учні 1-4 класів мають зобразити образ Німеччини, якою вони бачать її в минулому та майбутньому: намалюй, якою ти бачиш Німеччину 30 років тому та через 10 років у майбутньому. Намалюй, як Німеччина та Україна будуть жити у спільній Європі. Роботи подаються до КО «Інститут розвитку міста» за адресою м. Полтава, вул. Небесної Сотні, 1/23, кімната 9 або ж надсилайте фотокопії на електрону адресу irm2030poltava@gmail.com.

Детальніше

03.10.-23.10. #брюдершафт

 📍 Київ, Харків та Дніпро / 💻 онлайн

Виставки в публічному просторі, відео-арт та інсталяція продуктів харчування – цієї осені святкування 30-річчя Німецької єдності заплановано не лише у виступах, а й в амбіційному арт-проєкті, координатором і куратором якого є київська галерея The Naked Room. Ініційована Посольством Німеччини в Україні програма має на меті стимулювати думки щодо важливих питань історії та сучасного життя, таких як свобода, солідарність, конфлікти та примирення. Виставки та заходи у Києві, Харкові та Дніпрі супроводжуватимуться трансляціями розмов експертів за участю, зокрема, Софії Андрухович. Проєкт стартує в інтернеті 28 вересня – просто стежте за #брюдершафт!

Детальніше

👥 Для широкого загалу. Мова: 🇺🇦

28.09.-16.10. #ВіртуальноРазом

📍 15 міст України

Роз’єднаність і єдність. Знайти одне одного, познайомитись ближче – це дуже важливі теми для Німеччини цього року, адже ми святкуємо 30 років німецької єдності. Однак, цього року Covid-19 у багатьох сенсах відокремив нас один від одного. Події в режимі офлайн та особисті зустрічі стало важко здійснити. Зате сучасні технології дозволяють нам наблизитися одне до одного іншими способами. Тож зустріньтеся з нами віртуально в нашому проєкті #ВіртуальноРазом!

Детальніше

👥 Для широкого загалу. Мова: 🇺🇦

29.09.-30.10. Радіомарафон «30 років Німецької Єдності»

⏰ Щовівторка та щоп’ятниці з 12 до 13 год. 📻 «Стильное радио “Перец ФМ”»

У рамках цьогорічних Тижнів Німеччини в Україні та за підтримки «Фундації з прав людини» проходитиме радіомарафон «30 років Німецької Єдності» на хвилях «Стильное радио “Перец ФМ”». Слухачі радіостанції дізнаються багато цікавого про Німеччину та німецьку єдність від гостей радіостанції та зможуть взяти участь у вікторині, присвяченій цим темам. Кожен учасник, який надасть правильні відповіді на запитання вікторини, зможе взяти участь у розіграші головного призу, який відбудеться 30-го жовтня.  

Детальніше

👥 Для широкого загалу. Мова: 🇺🇦

03.10.-23.10 Тижні Німеччини у Луцьку

💻 онлайн

Впродовж трьох тижнів (з 3 по 23 жовтня) у соціальних мережах відбудеться низка цікавих культурно-мистецьких заходів у форматі онлайн: виставки, конкурси, майстер-класи, концерт сучасної німецької музики та інше.

Youtube, Facebook

👥 Для широкого загалу. Мова: 🇺🇦 🇩🇪

03.10.-23.10. Злам на Сході. Життя змінюється

⏰ 09:00-17:00📍 м. Харків, пров. Короленка, 18

Ось вона, єдність. Але що тепер? Що об’єднує нас, що розділяє? Як зростуться життєві світи Сходу та Заходу? Цим питанням присвячена виставка «Злам на Сході. Життя змінюється» Федерального фонду з досліджень диктатури СЄПН та Уповноваженого Федерального уряду у справах нових федеральних земель. 20 плакатів ведуть нас через часи після єдності – через добрі та погані часи. З одного боку, для багатьох існує вихід у напрямку Заходу через те, що на Сході, очевидно, не можна більше нічого здобути; врегулювання питань, пов’язаних з економікою НДР, та відомство управління державним майном у нових федеральних землях (відомство Тройганд), яке швидко стає словом, яке не має значення. З іншого боку, відбувається реабілітація міст, які занепали за роки безгосподарності; у 90-х роках хвиля «остальгії» прокотилася по країні. А сьогодні? Ми розділені чи об’єднані? Чи те й інше?

Детальніше

👥 Для широкого загалу. Мова: 🇺🇦 🇩🇪

03.10.-21.10. Створення учнями рекламно-мотиваційних відеороликів «Вивчай німецьку мову! Німецька – це фантастично!» 

📍 Рівне, вул. С. Ковалевської , 17 / 💻 онлайн

Учні індивідуально або в команді створюють невеликі рекламні відеоролики під девізом «Вивчай німецьку мову! Німецька – це фантастично!» з метою популяризації вивчення німецької мови та розміщують їх в Інтернеті.

Детальніше

👥 Для широкого загалу. Мова: 🇺🇦 🇩🇪

03.10.-13.10. Європа: стереоТипова 

⏰ 16:00-21:00 📍 Харків, вул. Куликівська, 15 / 💻 онлайн

Улюблений напій німців — пиво та вони дуже пунктуальні, британці п’ють лише чай, а кожен другий італієць — мафіозі? Знаєте велику кількість стереотипів про Європу та європейців—давайте поговоримо!

Детальніше

👥 Вхід вільний. Мова: 🇺🇦

03.10.-23.10. «У єдності – сила» 

⏰ 11:00-13:00 📍 Вінниця, вул. Пушкіна, 11 (HUB)

Перевір свою ерудицію! Інтерактивна гра передбачає змагання між командами з 3-5 учасників та учасниць. Команди, що вчасно впораються із завданнями отримуватимуть пам’ятні призи та сертифікати про участь.

Детальніше

👥 Вхід вільний. Мова: 🇺🇦 🇩🇪

05.10. Виставка картин Гаррі Руффа «Кірхи України» 

💻 онлайн

Запрошуємо на віртуальну виставку «Кірхи України». Над серією картин працював заслужений художник України, член Національної спілки художників України, етнічний німець Гаррі Руфф. Роботи передають вікові традиції німецької архітектури, які вже стали частиною української історії. Проєкт cтворений для відображення дружніх відносин між українським та німецьким народами.

Детальніше

👥 Для широкого загалу. Мова: 🇺🇦 🇩🇪

05.-16.10. Кінофестиваль «Знову об’єднані»

📍 Кривий Ріг, вул. Чкалова, 1ж

Перегляньте захопливі фільми, які занурять Вас в атмосферу кінця 20 століття, у час об’єднання Німеччини. Після перегляду фільмів ми обміняємося думками та обговоримо події, які стали вже історією та наслідки об’єднання ФРН та НДР.

Детальніше

👥 Вхід  за  запрошеннями. Мова: 🇩🇪

07.10.-30.10. Злам на Сході. Життя змінюється

⏰ з вівторка по неділю з 10:00 до 18:00📍 м. Дніпро, вул. Воскресенська, 23

Ось вона, єдність. Але що тепер? Що об’єднує нас, що розділяє? Як зростуться життєві світи Сходу та Заходу?

Детальніше

👥 Для широкого загалу. Мова: 🇺🇦 🇩🇪

08.10.-березень 2021 Музейний виставковий проект «ПЕРСПЕКТИВА: німецький автопром на дорогах світу»

⏰ щодня з 10.00 до 18.00📍 м. Дніпро, вул. Мандриківська, 44

Про BMW, Mercedes і не тільки… що спільного між Horch I Trabant? Lloyd Arabella і ЗАЗ 966? Ford Fiesta і Таврією? Дізнайтеся на нашій виставці.

Детальніше

👥 Відвідування виставки відбувається за вартістю музейного квитка

Мова: 🇺🇦

08.10.-23.10. Злам на Сході. Життя змінюється

⏰ 09:00-15:00📍 м. Маріуполь, проспект Миру 89а, факультет іноземних мов МДУ

Ось вона, єдність. Але що тепер? Що об’єднує нас, що розділяє? Як зростуться життєві світи Сходу та Заходу?

Детальніше

👥 Для широкого загалу. Мова: 🇺🇦 🇩🇪

08.10.-23.10. Злам на Сході. Життя змінюється

⏰ пн-чт з 09:00 до 19:00; пт-сб з 09:00 до 17:00📍м. Запоріжжя, просп. Соборний, 142, 4 поверх

Детальніше

👥 Для широкого загалу. Мова: 🇺🇦 🇩🇪

10.10.-09.11. Виставка «Злам на Сході. Життя змінюється»

⏰ 09:00-18:00 📍 Житомир, вул. Велика Бердичівська, 40

Як виглядало Возз’єднання Німеччини 30 року тому? Автентичні фото, влучні описи та аудіогід німецькою та українською мовами дозволять зазирнути тобі в побут колись східнонімецького, а від 1990 року частини єдиного німецького суспільства, яке динамічно змінювалося і продовжує змінюватися сьогодні. Також буде змога почути виступи та поспілкуватися з фахівцями й учасниками тих подій.

Детальніше

👥 Для широкого загалу. Мова: 🇺🇦 🇩🇪

15.10.-04.11. Фестиваль «Нове німецьке кіно» 

📍 Дніпро, Київ, Львів, Маріуполь, Одеса, Харків

Фестиваль «Нове німецьке кіно» у співпраці з «Артхаус Траффік» відкривається 15 жовтня і показує нові фільми та копродукції з Німеччини.

Детальніше

👥 Для широкого загалу. Мова: 🇺🇦 🇩🇪

19.10.-19.11. Виставка «Злам на Сході. Життя змінюється»

📍 м. Київ, парк імені Тараса Шевченка

Ось вона, єдність. Але що тепер? Що об’єднує нас, що розділяє? Як зростуться життєві світи Сходу та Заходу?

Детальніше

👥 Для широкого загалу. Мова: 🇺🇦 🇩🇪

Поділитися: