fbpx

12.10.-18.10.

12.10.-18.10. Тиждень 3

28.09.-16.10. #ВіртуальноРазом

📍 15 міст України

Роз’єднаність і єдність. Знайти одне одного, познайомитись ближче – це дуже важливі теми для Німеччини цього року, адже ми святкуємо 30 років німецької єдності. Однак, цього року Covid-19 у багатьох сенсах відокремив нас один від одного. Події в режимі офлайн та особисті зустрічі стало важко здійснити. Зате сучасні технології дозволяють нам наблизитися одне до одного іншими способами. Тож зустріньтеся з нами віртуально в нашому проєкті #ВіртуальноРазом!

Детальніше

👥 Для широкого загалу. Мова: 🇺🇦

29.09.-30.10. Радіомарафон «30 років Німецької Єдності»

⏰ Щовівторка та щоп’ятниці з 12 до 13 год. 📻 «Стильное радио “Перец ФМ”»

У рамках цьогорічних Тижнів Німеччини в Україні та за підтримки «Фундації з прав людини» проходитиме радіомарафон «30 років Німецької Єдності» на хвилях «Стильное радио “Перец ФМ”». Слухачі радіостанції дізнаються багато цікавого про Німеччину та німецьку єдність від гостей радіостанції та зможуть взяти участь у вікторині, присвяченій цим темам. Кожен учасник, який надасть правильні відповіді на запитання вікторини, зможе взяти участь у розіграші головного призу, який відбудеться 30-го жовтня.  

Детальніше

👥 Для широкого загалу. Мова: 🇺🇦

01.10.-20.10. Конкурс творчих робіт «Німеччина очима дітей»

📍 Полтава та прилеглі селищні ради

Учні 1-4 класів мають зобразити образ Німеччини, якою вони бачать її в минулому та майбутньому: намалюй, якою ти бачиш Німеччину 30 років тому та через 10 років у майбутньому. Намалюй, як Німеччина та Україна будуть жити у спільній Європі. Роботи подаються до КО «Інститут розвитку міста» за адресою м. Полтава, вул. Небесної Сотні, 1/23, кімната 9 або ж надсилайте фотокопії на електрону адресу irm2030poltava@gmail.com.

Детальніше

03.10.-23.10. #брюдершафт

📍 Київ, Харків та Дніпро / 💻 онлайн

Виставки в публічному просторі, відео-арт та інсталяція продуктів харчування – цієї осені святкування 30-річчя Німецької єдності заплановано не лише у виступах, а й в амбіційному арт-проєкті, координатором і куратором якого є київська галерея The Naked Room. Ініційована Посольством Німеччини в Україні програма має на меті стимулювати думки щодо важливих питань історії та сучасного життя, таких як свобода, солідарність, конфлікти та примирення. Виставки та заходи у Києві, Харкові та Дніпрі супроводжуватимуться трансляціями розмов експертів за участю, зокрема, Софії Андрухович. Проєкт стартує в інтернеті 28 вересня – просто стежте за #брюдершафт!

Детальніше

👥 Для широкого загалу. Мова: 🇺🇦

03.10.-23.10. Злам на Сході. Життя змінюється

⏰ 09:00-17:00📍 м. Харків, пров. Короленка, 18

Ось вона, єдність. Але що тепер? Що об’єднує нас, що розділяє? Як зростуться життєві світи Сходу та Заходу? Цим питанням присвячена виставка «Злам на Сході. Життя змінюється» Федерального фонду з досліджень диктатури СЄПН та Уповноваженого Федерального уряду у справах нових федеральних земель. 20 плакатів ведуть нас через часи після єдності – через добрі та погані часи. З одного боку, для багатьох існує вихід у напрямку Заходу через те, що на Сході, очевидно, не можна більше нічого здобути; врегулювання питань, пов’язаних з економікою НДР, та відомство управління державним майном у нових федеральних землях (відомство Тройганд), яке швидко стає словом, яке не має значення. З іншого боку, відбувається реабілітація міст, які занепали за роки безгосподарності; у 90-х роках хвиля «остальгії» прокотилася по країні. А сьогодні? Ми розділені чи об’єднані? Чи те й інше?

Детальніше

👥 Для широкого загалу. Мова: 🇺🇦 🇩🇪

07.10.-30.10. Злам на Сході. Життя змінюється

⏰ з вівторка по неділю з 10:00 до 18:00📍 м. Дніпро, вул. Воскресенська, 23

Ось вона, єдність. Але що тепер? Що об’єднує нас, що розділяє? Як зростуться життєві світи Сходу та Заходу?

Детальніше

👥 Для широкого загалу. Мова: 🇺🇦 🇩🇪

08.10.-23.10. Злам на Сході. Життя змінюється

⏰ 09:00-15:00📍 м. Маріуполь, проспект Миру 89а, факультет іноземних мов МДУ

Ось вона, єдність. Але що тепер? Що об’єднує нас, що розділяє? Як зростуться життєві світи Сходу та Заходу?

Детальніше

👥 Для широкого загалу. Мова: 🇺🇦 🇩🇪

08.10.-23.10. Злам на Сході. Життя змінюється

⏰ пн-чт з 09:00 до 19:00; пт-сб з 09:00 до 17:00📍м. Запоріжжя, просп. Соборний, 142, 4 поверх

Детальніше

👥 Для широкого загалу. Мова: 🇺🇦 🇩🇪

08.10.-березень 2021 Музейний виставковий проект «ПЕРСПЕКТИВА: німецький автопром на дорогах світу»

⏰ щодня з 10.00 до 18.00📍 м. Дніпро, вул. Мандриківська, 44

Про BMW, Mercedes і не тільки… що спільного між Horch I Trabant? Lloyd Arabella і ЗАЗ 966? Ford Fiesta і Таврією? Дізнайтеся на нашій виставці.

Детальніше

👥 Відвідування виставки відбувається за вартістю музейного квитка

Мова: 🇺🇦

12.10. Виставка творів фотохудожника Дмитра Гегера «ПРО БАЧЕННЯ…»

📍 Луцьк, Арт-галерея «Луцьк», вул. Б. Хмельницького, 1 / 💻 онлайн

Світ не є таким, яким ми його бачимо. Світ є таким, яким ми його уявляємо.

Детальніше

👥 Вхід вільний. Мова: 🇺🇦

12.10. Виставка творів фотохудожника Дмитра Гегера «ПРО БАЧЕННЯ…»

📍 Луцьк, Арт-галерея «Луцьк», вул. Б. Хмельницького, 1 / 💻 онлайн

Світ не є таким, яким ми його бачимо. Світ є таким, яким ми його уявляємо.

Детальніше

👥 Вхід вільний. Мова: 🇺🇦

13.10. Ost und West Unterschiede und Gemeinsamkeiten

⏰ 11:00-13:00 📍 Львів, вул. Повстанська 14

Поринемо в історію падіння Берлінської стіни, проживемо емоціями очевидців, відчуємо значення цієї події для тих, хто жив тоді в буремному 1989. Ще одна сторінка історії буде не просто перегорнутою в підручнику історії, а розглянутою детально, щоб зрозуміти, проаналізувати, зробити висновки

👥 Вхід вільний. Мова: 🇩🇪

13.10. Радіомарафон «30 років Німецької Єдності»

⏰ 12:00-13:00 📻 «Стильное радио “Перец ФМ”»

У рамках цьогорічних Тижнів Німеччини в Україні та за підтримки «Фундації з прав людини» проходитиме радіомарафон «30 років Німецької Єдності» на хвилях «Стильное радио “Перец ФМ”». До радіостудії завітає Доріс Майданюк, керівниця відділу перекладів Посольства Німеччини, та розповість про німецьку мову й життя у Східній Німеччині. Кожен учасник, який надасть правильні відповіді на запитання вікторини, зможе взяти участь у розіграші головного призу, який відбудеться 30-го жовтня

Детальніше

👥 Для широкого загалу. Мова: 🇺🇦

13.10. Youth & Human Rights: from abstract to daily practice

⏰ 15:00 📍 м. Харків, вул. Алчевських, 10/12, конференц-зала готелю “Аврора”

Семінар присвячений питанню ролі та важливості молоді у процесі реалізації прав людини “Youth & Human Rights: from abstract to daily practice”. Семінар проводитиме Максиміліан Дайнляйн, представник Молодіжної організації “Kreisjugendring Nuernberg-Stadt” німецького міста Нюрнберга, що є центром розвитку концепції прав людини. Під час заходу розглядатиметься значення демократії, громадянських свобод, активності громадянського суспільства, реалізація прав і свобод у повсякденному житті. Запрошуємо спеціалістів, вчителів з вільним володінням німецькою мовою, представників молодіжної та шкільної спільнот взяти участь у міжнародному проекті.

Детальніше

👥 Для широкого загалу. Мова: 🇩🇪

15.10.-23.10. 30 років разом: фотовиставка

⏰ 12:00-19:00 📍 Ужгород, вул. Університетська, 14

30 років тому не тільки відбулося об’єднання двох європейських держав, а двох різних світоглядів. Що відбувалося під час тих незабутніх днів і потім, як змінилося обличчя Німеччини, це і стало темою нашої фотовиставки.

👥 Вхід вільний. Мова: 🇩🇪 🇺🇦

15.10. Круглий стіл на тему «Об’єднання Німеччини – уроки історії»

⏰ 13:00-15:00 📍 Маріуполь, проспект Миру 89а

Чи знаєш ти, як жили німці після збудування Берлінської стіни, чому вона була побудована і скільки років розділяла Німеччину на дві країни, де в Берліні можна побачити Берлінську стіну і доторкнутися до неї, чому люди тікали з НДР до ФРН, яку музику слухали і які фільми дивилися, що носили та що читали? Не знаєш? Тоді приходь до нас на факультет! Наші студенти розкажуть тобі багато цікавих фактів щодо життя Німеччини в той період, коли було дві Німеччини. Ти зможеш також перевірити власні знання щодо історії Німеччини, взявши участь у вікторині. Приходь! Буде весело!

👥 Вхід вільний. Мова: 🇩🇪

15.10. Майстер-клас «Традиційна німецька вишивка»

⏰ 11:00-12:00 💻 онлайн: Сторінка на Facebook Тижні Німеччини у Луцьку 2020 та YouTube-канал департаменту культури Луцької міської ради

Шановні поціновувачі традиційних ремесел, а саме вишивки! Запрошуємо долучитися до майстер-класу з традиційної німецької вишивки, дізнатися усі тонкощі процесу та символіку кожного орнаменту. Майстер-клас проведе Ангеліна Шардт – голова «Асоціації німців України», член Президії «Ради німців України».

Детальніше

👥 Для широкого загалу. Мова: 🇺🇦

16.10. Радіомарафон «30 років Німецької Єдності»

⏰ 12:00-13:00 📻 «Стильное радио “Перец ФМ”»

У рамках цьогорічних Тижнів Німеччини в Україні та за підтримки «Фундації з прав людини» проходитиме радіомарафон «30 років Німецької Єдності» на хвилях «Стильное радио “Перец ФМ”». До радіостудії завітає Фабіан Мюльталер, новий директор Goethe-Institut в Україні, та розповість про кінофестиваль «Нове німецьке кіно» й діяльність Goethe-Institut в Україні. Кожен учасник, який надасть правильні відповіді на запитання вікторини, зможе взяти участь у розіграші головного призу, який відбудеться 30-го жовтня

Детальніше

👥 Для широкого загалу. Мова: 🇺🇦

16.10. Навіщо містам самоврядування?

⏰ 11:00-13:00 💻 онлайн

Детальніше

👥 Для широкого загалу. Мова: 🇺🇦

16.10. 30 років разом: подіумна дискусія

⏰ 14:00-16:00 💻 онлайн

Подіумна дискусія з учасниками з України та Німеччини присвячена розвитку німецького та українського суспільства протягом останніх тридцяти років. Гості нашої зістрічі обговорять свої бачення складних суспільних процесів, які відбуваються у Німеччині та в Україні.

Детальніше

👥 Для широкого загалу. Мова: 🇺🇦 🇩🇪

16.10. «Єдність у свободі» – 30 річниця возз’єднання Німеччини. Зустріч планової та ринкової економіки – економічна реінтеграція Німеччини.

💻 онлайн

Детальніше

👥 Для широкого загалу. Мова: 🇺🇦

Поділитися: