fbpx

26.10.-01.11.

26.10.-01.11. Тиждень 5

19.10.-19.11. Виставка «Злам на Сході. Життя змінюється»

📍 м. Київ, парк імені Тараса Шевченка

Ось вона, єдність. Але що тепер? Що об’єднує нас, що розділяє? Як зростуться життєві світи Сходу та Заходу?

Детальніше

👥 Для широкого загалу. Мова: 🇺🇦 🇩🇪

23.10.-24.10. „Ossis/Wessis“, „східняки/західняки“ – Ost-West-Diskurs in Deutschland und in der Ukraine

⏰ 10:00-17:00 📍 Чернівці, вул. Коцюбинського, 2, корпус 5, ауд. 149

Навіть через 30 років після об’єднання Німеччини терміни «Оссі» (нім. «Ossi» — «східняк») та «Вессі» (нім. «Wessi» — «західняк») у Німеччині відомі всім, і досі побутує багато (часто негативних) забобонів одне про одного. В Україні терміни «східняки» та «західняки» є також, а разом із ними й ціла низка забобонів та стереотипів. Воркшоп ставить собі за завдання віднайти витоки цих явищ.

Детальніше

👥 Студенти українських університетів. Мова: 🇺🇦 🇩🇪

27.10. Радіомарафон «30 років Німецької Єдності»

⏰ 12:00-13:00 📻 «Стильное радио “Перец ФМ”»

У рамках цьогорічних Тижнів Німеччини в Україні та за підтримки «Фундації з прав людини» проходитиме радіомарафон «30 років Німецької Єдності» на хвилях «Стильное радио “Перец ФМ”». До радіостудії завітає Александер Маркус, Голова правління Німецько-Української промислово-торговельної палати (АНК Україна), та розповість про німецьку економіку та німецький бізнес в Україні. Кожен учасник, який надасть правильні відповіді на запитання вікторини, зможе взяти участь у розіграші головного призу, який відбудеться 30-го жовтня

Детальніше

👥 Для широкого загалу. Мова: 🇺🇦

30.10. Радіомарафон «30 років Німецької Єдності»

⏰ 12:00-13:00 📻 «Стильное радио “Перец ФМ”»

У рамках цьогорічних Тижнів Німеччини в Україні та за підтримки «Фундації з прав людини» проходитиме радіомарафон «30 років Німецької Єдності» на хвилях «Стильное радио “Перец ФМ”». До радіостудії завітає Анка Фельдгузен, Посол Федеративної Республіки Німеччина. Вона оголосить переможця радіомарафону та підіб’є підсумки Тижнів Німеччини в Україні. 

Детальніше

👥 Для широкого загалу. Мова: 🇺🇦

Einheit in Freiheit in der Ukraine, Deutschland und Europa

⏰ Дата і час будуть повідомлені 💻 онлайн

Die KAS Ukraine organisiert im Rahmen der deutschen Wochen eine Vortragsreihe der Leiterin der Vertretung der KAS in Charkiw Dr. Brigitta Triebel über deutsche Erfahrungen mit Versöhnung und Reintegration. Außerdem werden in einer Online-Konferenz drei Kurzfilme zum Thema “Einheit in Freiheit” vorgeführt, die über den Sommer von jungen Ukrainerinnen und Ukrainern erarbeitet wurden. Anschließend gibt es die Möglichkeit für eine ausführliche Diskussion.

Детальніше

👥 Для широкого загалу. Мова: 🇺🇦 🇩🇪

Поділитися: