День Німецької Єдності 2021

День Німецької Єдності 2021

Цього дня 31 рік тому було досягнуто Німецьку єдність, у вільному самовизначенні, у мирі та у ще більш об’єднаній Європі.

Щиро запрошуємо Вас відсвяткувати цей день та Тижні Німеччини в Україні 2021 разом з нами в Інтернеті! Починаючи з 3-го жовтня 09:00 год приєднуйтесь до нас тут та на нашій сторінці у Facebook!

Tag der Deutschen Einheit 2021

Heute vor 31 Jahren wurde die Deutsche Einheit vollendet, in freier Selbstbestimmung, in Frieden und einem zunehmend vereinten Europa.

Wir laden Sie herzlich ein, diesen Tag und die Deutschen Wochen in der Ukraine 2021 mit uns online zu feiern. Begleiten Sie uns hier und auf unserer Facebook-Seite ab dem 3. Oktober, 09:00 Uhr.

Промова пані Посла Анки Фельдгузен до Дня Німецької єдності 2021 / Rede von Botschafterin Anka Feldhusen zum Tag der Deutschen Einheit 2021

Відеопривітання Федерального міністра закордонних справ Гайко Мааса з нагоди Дня Німецької єдності 3 жовтня 2021 року /


Video-Grußbotschaft des Bundesministers des Auswärtigen, Heiko Maas, anlässlich des Tags der Deutschen Einheit am 3. Oktober 2021

Виступ етно-джазового гурту LELÉKA з Берліна до Дня Німецької Єдності

⏰ 18:00-18:30💻 онлайн на сторінці Facebook Посольства Німеччини в Києві

Святкуйте День Німецької єдності разом з нами! 3 жовтня о 18:00 запрошуємо вас відвідати джазовий онлайн-концерт. У прямому включенні виступатиме молодий етно-джазовий мультикультурний гурт LELÉKA з Берліна. Українська співачка Вікторія Лелека та її троє колег-музикантів із Швеції, Польщі та Німеччини поєднують у своїй творчості українську традиційну народну музику з сучасним джазом. За час свого існування гурт став переможцем багатьох фестивалів та премій, випустив декілька альбомів, два рази приїздив з концертними турами в Україну та навіть створив саундтреки до українського серіалу “І будуть люди”. Долучайтеся завтра до прямого ефіру на нашій сторінці у Facebook!

👥 Для широкого загалу Мова: 🇺🇦

З програмою Тижнів Німеччини в Україні 2021 Ви можете ознайомитися тут.

***

Das Programm der Deutschen Wochen 2021 finden Sie hier.

Поділитися: