fbpx

28.09.-04.10.

28.09.-04.10. Тиждень 1

28.09.-16.10. #ВіртуальноРазом

 📍 15 міст України

Роз’єднаність і єдність. Знайти одне одного, познайомитись ближче – це дуже важливі теми для Німеччини цього року, адже ми святкуємо 30 років німецької єдності. Однак, цього року Covid-19 у багатьох сенсах відокремив нас один від одного. Події в режимі офлайн та особисті зустрічі стало важко здійснити. Зате сучасні технології дозволяють нам наблизитися одне до одного іншими способами. Тож зустріньтеся з нами віртуально в нашому проєкті #ВіртуальноРазом!

Детальніше

👥 Для широкого загалу. Мова: 🇺🇦

29.09.-30.10. Радіомарафон «30 років Німецької Єдності»

⏰ Щовівторка та щоп’ятниці з 12 до 13 год. 📻 «Стильное радио “Перец ФМ”»

У рамках цьогорічних Тижнів Німеччини в Україні та за підтримки «Фундації з прав людини» проходитиме радіомарафон «30 років Німецької Єдності» на хвилях «Стильное радио “Перец ФМ”». Слухачі радіостанції дізнаються багато цікавого про Німеччину та німецьку єдність від гостей радіостанції та зможуть взяти участь у вікторині, присвяченій цим темам. Кожен учасник, який надасть правильні відповіді на запитання вікторини, зможе взяти участь у розіграші головного призу, який відбудеться 30-го жовтня.  

Детальніше

👥 Для широкого загалу. Мова: 🇺🇦

29.09. Радіомарафон «30 років Німецької Єдності»

⏰ 13:00-14:00 📻 «Стильное радио “Перец ФМ”»

У рамках цьогорічних Тижнів Німеччини в Україні та за підтримки «Фундації з прав людини» проходитиме радіомарафон «30 років Німецької Єдності» на хвилях «Стильное радио “Перец ФМ”». Аннетте Пьолькінґ, керівниця відділу преси Посольства Німеччини, завітає до радіостудії та розповість, зокрема, про цьогорічні Тижні Німеччини, які стартують вже зовсім скоро. Кожен учасник, який надасть правильні відповіді на запитання вікторини, зможе взяти участь у розіграші головного призу, який відбудеться 30-го жовтня

Детальніше

👥 Для широкого загалу. Мова: 🇺🇦

01.10. Експертна медіадискусія в рамках інформаційної кампанії «Об’єднані історією»

⏰ 12:00 📍 Ужгород, пл. Жупанатська, 15/4

«Об’єднані історією» – така назва є близька мультикультурним закарпатцям і стосується історичних відрізків, пов’язаних з утворенням німецьких поселень, розвитку німецької культури, сучасного життя німецьких нащадків на Закарпатті та різних аспектів мультикультурного співжиття двох народів. Адже саме в цій області України, зважаючи на історичні обставини, досі є німецькі села, діють культурні товариства, налагоджена співпраця з містами-побратимами Німеччини.

Детальніше

👥 ЗМІ, експерти. Мова: 🇺🇦

02.10. Радіомарафон «30 років Німецької Єдності»

⏰ 12:00-13:00 📻 «Стильное радио “Перец ФМ”»

У рамках цьогорічних Тижнів Німеччини в Україні та за підтримки «Фундації з прав людини» проходитиме радіомарафон «30 років Німецької Єдності» на хвилях «Стильное радио “Перец ФМ”». Генеральний консул ФРН в Донецьку/офіс Дніпро, Д-р Штефан Кайль, завітає до радіостудії та розповість, зокрема, про проєкти на Сході України. Кожен учасник, який надасть правильні відповіді на запитання вікторини, зможе взяти участь у розіграші головного призу, який відбудеться 30-го жовтня

Детальніше

👥 Для широкого загалу. Мова: 🇺🇦

03.10. День Німецької єдності 2020

⏰ 11:00 💻 онлайн

Цього дня тридцять років тому було досягнуто Німецьку єдність, у вільному самовизначенні, у мирі та у ще більш об’єднаній Європі.

Щиро запрошуємо Вас відсвяткувати цей день та Тижні Німеччини в Україні 2020 разом з нами в інтернеті. Починаючи з 3-го жовтня 11:00 год. приєднуйтесь до нас тут у цьогорічний День Німецької єдності.

👥 Для широкого загалу. Мова: 🇺🇦

03.10.-23.10. #брюдершафт

 📍 Київ, Харків та Дніпро / 💻 онлайн

Виставки в публічному просторі, відео-арт та інсталяція продуктів харчування – цієї осені святкування 30-річчя Німецької єдності заплановано не лише у виступах, а й в амбіційному арт-проєкті, координатором і куратором якого є київська галерея The Naked Room. Ініційована Посольством Німеччини в Україні програма має на меті стимулювати думки щодо важливих питань історії та сучасного життя, таких як свобода, солідарність, конфлікти та примирення. Виставки та заходи у Києві, Харкові та Дніпрі супроводжуватимуться трансляціями розмов експертів за участю, зокрема, Софії Андрухович. Проєкт стартує в інтернеті 28 вересня – просто стежте за #брюдершафт!

Детальніше

👥 Для широкого загалу. Мова: 🇺🇦

03.10. Відкриття Тижнів Німеччини у Луцьку

⏰ 12:00-13:00 💻 онлайн

Запрошуємо на урочисте відкриття Тижнів Німеччини у Луцьку 2020, присвячених 30-річчю об’єднання Східної та Західної Німеччини в єдину державу. Впродовж трьох тижнів (з 3 по 23 жовтня) у соціальних мережах відбудеться низка цікавих культурно-мистецьких заходів у форматі онлайн: виставки, конкурси, майстер-класи, концерт сучасної німецької музики та інше.

Youtube, Facebook

👥 Для широкого загалу. Мова: 🇺🇦 🇩🇪

03.10. Німецькі читання до Дня Німецької Єдності

⏰ 14:00-16:00 📍 Мукачево, вул. Штефана Августина,19, Палац Культури

Захід об’єднає істориків, журналістів, митців з Німеччини та України на панельній дискусії. Вперше в місті Мукачево ми обговорюватимемо теми, які довгий час були за завісою історії. Ми поєднаємо два формати: німецькі спікери братимуть участь онлайн, учасники з України дискутуватимуть наживо. Також, під час заходу, відвідувачі матимуть можливість побачити роботи художників, етнічних німців  Закарпаття.

Детальніше

👥 Вхід вільний. Мова: 🇺🇦 🇩🇪

03.10.-21.10. Створення учнями рекламно-мотиваційних відеороликів «Вивчай німецьку мову! Німецька – це фантастично!» 

📍 Рівне, вул. С. Ковалевської , 17 / 💻 онлайн

Учні індивідуально або в команді створюють невеликі рекламні відеоролики під девізом «Вивчай німецьку мову! Німецька – це фантастично!» з метою популяризації вивчення німецької мови та розміщують їх в Інтернеті.

Детальніше

👥 Для широкого загалу. Мова: 🇺🇦 🇩🇪

03.10.-23.10. «У єдності – сила» 

⏰ 11:00-13:00 📍 Вінниця, вул. Пушкіна, 11 (HUB)

Перевір свою ерудицію! Інтерактивна гра передбачає змагання між командами з 3-5 учасників та учасниць. Команди, що вчасно впораються із завданнями отримуватимуть пам’ятні призи та сертифікати про участь.

Детальніше

👥 Вхід вільний. Мова: 🇺🇦 🇩🇪

03.10.-13.10. Європа: стереоТипова 

⏰ 16:00-21:00 📍 Харків, вул. Куликівська, 15 / 💻 онлайн

Улюблений напій німців — пиво та вони дуже пунктуальні, британці п’ють лише чай, а кожен другий італієць — мафіозі? Знаєте велику кількість стереотипів про Європу та європейців—давайте поговоримо!

Детальніше

👥 Вхід вільний. Мова: 🇺🇦

Поділитися: