18.10.-24.10.

18.10.-24.10. Тиждень 3

18.10. Урочиста зустріч «Енергоефективність очима журналістів»

⏰ 10:00-12:00 📍 м. Київ, вул. Хрещатик, 27А та 💻 онлайн-формат

Проєкт «Просування енергоефективності та імплементації Директиви ЄС про енергоефективність в Україні» в рамках Тижнів Німеччини в Україні 2021 запрошує на урочисту зустріч, присвячену нагородженню журналістів-переможців конкурсу на краще висвітлення теми енергоефективності в засобах масової інформації та підведенню підсумків реалізації проєкту «Навчальна програма з енергоефективності для представників ЗМІ».

Проєкт реалізується за підтримки Міністерства розвитку громад та територій України, Міністерства енергетики, Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України та Національної спілки журналістів України.

Детальніше

👥 Вхід вільний за умови попередньої реєстрації. Мова: 🇺🇦

18.10.-22.10 Тиждень кіно в Мукачеві

⏰ пн-пт о 18:00 📍 пн-чт у Палаці культури і мистецтв міста Мукачева, вул Августина Штефана, 19; пт – вул. Купальна 2/3, м. Мукачево, Навчальний центр «Platform 9 3/4»

Німецьке кіно на Закарпатті! Цікавитесь німецькими фільмами і хочете побачити їх на великому екрані? Тоді приходьте на Тижні німецького кіно в Мукачеві. 5 днів, 5 фільмів. З нетерпінням чекатимо на всіх, хто цікавиться німецькою культурою і на тих, хто поки тільки знайомиться з нею.

Детальніше

👥 Вхід вільний за умови реєстрації. Мова: 🇩🇪

19.10. Парклет співпраці

⏰ Урочисте відкриття: 14:00-16:00 📍 м. Київ, вул. Хорива, 8, праворуч біля ЦНАП

Інтегрований розвиток Подільського району доєднується до святкування Тижнів Німеччини через спільне створення «Парклету співпраці», який представляє успішну та різноманітну співпрацю між Німеччиною та Україною задля сталого розвитку міст України та Києва зокрема.

У ході події, ми спільними зусиллями завершимо монтаж парклету та відкриємо його для громади. Приходьте до нас 19 жовтня об 11:00, щобдолучитися до завершальних робіт, поставити запитання організаторам, поділитися думками щодо можливого наповнення та способів використання парклету (цей простір — експериментальний). О 14:00 разом з Подільською РДА поговоримо про інтегрований розвиток Подільського району Києва.

Детальніше

👥 Для широкого загалу. Мова: 🇺🇦

19.-20.10. Майстер-клас “Übersetzer als Brückenbauer”

⏰ 19.10. з 9:00 по 13:00; 20.10. з 9:00 по 12:30 💻 онлайн

Метою заходу є розгляд аспектів перекладу, а також застосування на практиці інструменту перекладу, що дозволить студентам покращити свою перекладацьку роботу. Майстер-клас охоплює декілька семінарів. У перший день учасники ознайомляться з теорією перекладу, яка заснована на численних прикладах та невеликих завданнях, а також поговорять про стратегію перекладу та класифікацію помилок у перекладі. У другий день, отриманий теоретичний матеріал буде застосований на практиці. На завершальному «кейс-семінарі» буде представлений переклад презентації з німецької на українську мову, що здійснюватиметься у САТ-інструменті (програмному забезпеченні для перекладу). Таким чином, студенти матимуть можливість опанувати САТ-інструмент, що є обов’язковою навичкою сучасного перекладача, а також обговорити специфічні моменти, пов’язані зі змістом та культурою.

👥 Для студентів Дніпровського національного університету, які вивчають перклад та володіють німецькою на рівні В1+. Мова: 🇩🇪 🇺🇦

20.10. Онлайн-біржа контактів «Українсько-німецьке коопераційне бюро у Дніпрі як міст між Дніпром та Німеччиною. Досвід, проєкти, перспективи»

⏰ 10:30-13:00 💻 онлайн

Онлайн-біржа контактів за участю підприємців трьох німецьких Земель – Саксонія-Ангальт, Саксонія та Бранденбург – стане платформою, де зацікавлені компанії з Німеччини та України зустрінуться, познайомляться, розкажуть про себе. Це буде не лише налагодження ділових відносин, але також і знайомство з німецькими регіонами, перспективними напрямками співпраці, їхньою культурою та людьми.

Детальніше

👥 Для широкого загалу за умови попередньої реєстрації. Мова: 🇩🇪 🇺🇦

21.10. «Енергія під контролем»: запускаємо системи енергомоніторингу на підприємствах

⏰ 10:00 📍💻 Гібридний формат

Як запровадити сучасну систему збору і аналізу даних з енергоспоживання, яка значно спростить визначення заходів з енергоефективності? Запрошуємо вас на спільний захід Мінекономіки, Держенергоефективності та GIZ з нагоди встановлення систем енергомоніторингу на 8 промислових підприємствах.


Підприємства Київхліб, БКК, Золотий Коровай, Галичина, Племзавод «Степной», Керамейя, Івано-Франківський локомотиворемонтний завод, ОЛІС були відібрані за результатами 65 промислових енергоаудитів в рамках проєкту «Консультування підприємств щодо енергоефективності» на підприємствах. На базі цих 8 кейсів експерти з енергоменеджменту поділяться досвідом, як модернізувати систему моніторингу на промисловому підприємстві без зайвих витрат.

Детальніше

👥 Для широкого загалу. Мова: 🇩🇪 🇺🇦

21.10. Міжнародна конференція «Німеччина – Україна. 30 років співпраці з історичним корінням»

⏰ 11:00-14:00 📍💻 Гібридний формат: онлайн та у м. Львів, вул. Університетська, 1 (конференц-зала)

Дипломати, політики, суспільні діячі, підприємці, митці, літератори, спортсмени – це далеко не повний перелік тих, хто чи не кожен свій день проживає на перетині двох держав і культур – німецької та української. За понад 30 років німецько-українських взаємин виросло ціле покоління молодих людей, в яких дві батьківщини – Німеччина і Україна. 30 років стали епохою реалізації неймовірної кількості найрізноманітніших проєктів у чи не всіх ділянках суспільного життя: від політики до науки, від культури до спорту.

Мета конференції «Німеччина – Україна. 30 років співпраці з історичним корінням» – представити останні 30 років співпраці між Україною та Німеччиною, а також історію німецько-українських взаємин до здобуття Україною незалежності. З доповідями виступатимуть відомі українські та німецькі історики, мовознавці та літературознавці, письменники та культурологи.

Детальніше

👥 Для широкого загалу за умови попередньої реєстрації. Мова: 🇩🇪 🇺🇦

21.10. Віртуальний обмін або мобільність?

⏰ 16:00-18:00 💻 онлайн

У світлі кліматичних змін все більшого значення набуває аспект сталого розвитку. Особисті зустрічі підтримують академічний обмін, але й тут постає питання про те, як можна зробити мобільність збалансованою як з точки зору енергетики, так і змісту. Як ми будемо подорожувати в майбутньому? Де ми надамо перевагу віртуальним форматам? Які комбінації форматів віртуального та живого спілкування є можливими для міжнародного обміну? Ці питання обговорять німецькі та українські експерти.

Детальніше

👥 Захід розрахований на викладачів університету та співробітників міжнародних офісів. Необхідна реєстрація.

Мова: 🇩🇪 з перекладом на 🇺🇦

23.10. Between spaces and places: вступ в урбаністичні студії

⏰ 18:00 💻 онлайн

У рамках освітньої програми «Between spaces and places: вступ до урбаністичних студій» відбудеться guest talk «Співтворення міст: Кейс Haus der Statistik in Berlin» з Леоною Лайнен. Під час онлайн-лекції вона розкаже історію проєкту Haus der Statistik та те, як міським спільнотам взаємодіяти з владними структурами.
Леона Лайнен — сіті-мейкерка з Берліна, яка виступає за співпрацю між громадянським суспільством та адміністрацією, щоб спільно створити іншу якість міста. Як членкиня правління Берлінського кооперативу ZUsammenKUNFT з питань розвитку міст Леона є рушійною силою Haus der Statistik — великої вільної адміністративної будівлі в центрі міста, яка зараз перетворюється на модельний проєкт коопераційного та змішаного за формою використання міського розвитку, орієнтованого на загальне благо.

Детальніше

👥 Для широкого загалу за умови реєстрації. Мова: 🇩🇪 🇺🇦

Поділитися: